Wdrożenie

Nasi specjaliści pomogą wybrać najlepsze oprogramowanie dla Państwa firmy: księgowość, kadry i płace, fakturowanie, obsługa sprzedaży.  Jesteśmy autoryzowanym Centrum Serwisowym Asseco WAPRO. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie we wdrażaniu tego typu oprogramowania.

szkolenie

Przeszkolimy Państwa w obsłudze zakupionych programów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w  prowadzeniu szkoleń z zakresu księgowość, kadr i płac, rozliczeń ZUS, fakturowania, obsługi komputera, w tym także obsługi programów księgowych, płacowych, sprzedażowych, programu Płatnik ZUS.

Serwis

Zapewniamy pełną obsługę informatyczną sprzedawanych produktów. Zapraszamy do korzystania z naszej pomocy informatycznej w rozwiązywaniu małych i dużych problemów z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym w siedzibie Państwa firmy lub zdalnie.

KontaktSzukasz kompleksowego rozwiązania dla siebie ?

Ekosystem rozwiązań

Programy Asseco WAPRO to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych. Oprogramowanie Asseco WAPRO można wykorzystać w każdej branży, systemy cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Programy są stale rozwijane i udoskonalane zgodnie z rosnącymi potrzebami Klientów, aby stanowiły nowoczesne narzędzia do zarządzania współczesną firmą.

WF-Mag - Sprzedaż i magazyn

Wystawianie i rejestracja dokumentów magazynowych, sprzedaży i zakupu, szybka sprzedaż detaliczna oraz  rozrachunki.

Więcej

WF-KaPeR Księga przychodów i rozchodów

Prowadzenie dokumentacji księgowej i rozliczanie podatków. Księga przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów.

Więcej

WF-Fakir - Pełna księgowość

Dekretacja i księgowanie dokumentów, ewidencja VAT oraz rozrachunki, a także tworzenie zestawień, analiz i wydruków.

Więcej

WF-Best - Środki trwałe

Ewidencja majątku trwałego i wartości niematerialnych i prawnych, obsługa inwestycji oraz automatycznego naliczania odpisów amortyzacyjnych

Więcej …

WF-Gang Kadry i Płace

Ewidencja kadrowa, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego oraz związanych z tym rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS.

Więcej …

WF-CRM

Zarządzanie relacjami z klientami, usprawnienie działania niezbędne dla pozyskiwania i utrzymywania dobrych relacji z klientami.

Więcej …

WF-Analizy Analizy finansowe

Zaawansowane, wielowymiarowe analizy danych zgromadzonych w bazach systemu Asseco WAPRO, dostarczający informacji wspierających zarządzanie firmą.

Więcej

WF-Fakturka Prosta sprzedaż

System sprzedaży dla firm nie prowadzących gospodarki magazynowej. Pozwala na wystawianie podstawowych dokumentów.

Więcej

WF-Aukcje Sprzedaż Allegro

Wspomaga proces sprzedaży na Allegro i obsługę posprzedażową w WF-Mag dla Windows.

Biuro Rachunkowe online

Usługa dla klientów biura
Zautomatyzowanie współpracy pomiędzy biurem rachunkowym a klientem biura. Pozwala na współpracę programów WF-Mag i WF-Fakturka z WF-FaKir i WF-KaPeR

Więcej

WF-MAG Mobile 2

Sprzedaż mobilna

Wersja programu sprzedażowego na platformę Android, Windows, PDA.

Więcej

abStore B2C

Platforma  e-commerce

Platforma umożliwiająca szybkie uruchamianie i łatwe prowadzenie sklepów internetowych, integrowaną z systemem Asseco WAPRO WF-Mag.

Więcej

abStore B2B

Platforma biznesowa

Platforma usługowa dla handlu internetowego prowadzonego pomiędzy firmami (business to business – B2B) w pełni zintegrowana z systemem Asseco WAPRO WF-Mag.

Więcej

iBusiness WAPRO

Mobilna platforma analityczna

Aplikacja na personalne urządzenia z systemem iOS (iPad, iPhone) lub Android pozwala na podgląd aktualnych danych finansowych i podejmowanie lepszych decyzji biznesowych.

Więcej

Przeprowadzamy profesjonalne wdrożenia oprogramowania Asseco WAPRO

W zależności od programu, wdrożenie będzie się różniło czynnościami związanymi z zakładaniem kartotek, wprowadzaniem stawek, konfiguracją wydruków. Standardowe czynności przy wdrożeniu oprogramowania są następujące:

 • Instalacja środowiska SQL Server na komputerze (serwerze).
 • Instalacja oprogramowania WAPRO na komputerze (komputerach).
 • Pomoc w zakładaniu firm/y (udziałowców) w programie i podstawowych kartotek.
 • Ustawienia parametrów pracy firmy i użytkowników.
 • Ustalenie systemu numeracji dokumentów.
 • Zakładanie kont użytkownikom oraz konfiguracja uprawnień użytkownika.
 • Pomoc w uzupełnieniu kartotek niezbędnych do użytkowania programu.
 • Przedstawienie funkcjonalności programu.
 • Przedstawienie dostępnych zestawień, raportów, wydruków oraz kreatorów zestawień, jeżeli są one w danym oprogramowaniu lub wersji dostępne.
 • Instruktarz pracowników w poruszaniu się po programie oraz jego obsługa.
 • Archiwizacja baz danych programów.

Modyfikacje programów WAPRO

Jeśli potrzebują Państwo oprogramowania skrojonego na miarę, zachęcamy do współpracy z naszymi informatykami. Jesteśmy w stanie rozbudować, zmodyfikować oraz zintegrować istniejące już rozwiązania.

Dzięki takiemu dopasowaniu mogą Państwo otrzymać system spełniający wszelkie wymagania mniejszym kosztem w krótszym czasie.

Modyfikacje programu WF-GANG

 • Płace w jednostkach budżetowych
 • Płace zagraniczne
 • Automatyczne naliczanie ilości godzin nocnych na podstawie godzin z grafika.
 • Wprowadzenie podziału dodatku stażowego na dodatek za czas przepracowany (składkowy) oraz za czas nieobecności chorobowej (nieskładkowy).
 • Modyfikacje naliczania premii dostosowując do obowiązujących w firmie zasad, np. obniżanie o dowolny procent za każdy dzień nieobecności.
 • Dodawanie innych dodatków płacowych naliczanych wg określonych kryteriów zdefiniowanych przez firmę zamawiającą, np.  dodatek funkcyjny, dodatek szkodliwy, ekwiwalent za pranie odzieży, ryczał samochodowy, dodatek specjalny.
 • Dodatkowe kartoteki przechowujące dane pracowników lub firmy.
 • Stworzenie dodatkowych kartotek przynależności do organizacji branżowych (innych niż przewidziane w programie), co wiąże się z potrąceniami składek z wynagrodzenia pracownika.
 • Modyfikacje w zakresie naliczania prowizji i obliczeń dotyczących pożyczek mieszkaniowych i KZP.
 • Wprowadzenie podziału dodatkowego wynagrodzenia rocznego (trzynastki) na wypłacane i uzupełnione (uwzględniane w podstawie chorobowego).
 • Modyfikacja transferów przelewów wg schematów banków wg niestandardowej specyfikacji technicznej.
 • Modyfikacje wydruków list płac w zakresie dostępnych składników płacowych.
 • Zmiany zaokrągleń obliczeń.

Modyfikacje programu WF-MAG

Ostatnie ceny towaru dla klienta
Funkcja umożliwia wyświetlenie cen i rabatów, po jakich klient ostatnio kupował towar. Funkcja jest wywoływana skrótem klawiszowym w trakcie wystawiania lub edycji faktury.

Bieżący stan kasy
Prosta i wygodna funkcjonalność umożliwiająca szybkie (przy pomocy skrótu klawiszowego) wyświetlenie ile gotówki powinno znajdować się w danym momencie kasie.